SDH Čelákovice repaint pro Aerosoft DHC-6 Twin Otter Amphibian pro Microsoft Flight Simulátor

Pár slov úvodem

Zdravím,

v tomto příspěvku si můžete zdarma stáhnout fiktivní repaint SDH Čelákovice pro letadlo Aerosoft DHC-6 Twin Otter – verze 300 obojživelná. Registrace letadla je OK-DHC (DHC je zkratka pro Dobrovolní hasiči Čelákovice a shodou okolností také zkratkou výrobce letadla: de Havilland Aircraft of Canada Ltd (Anglicky). :)).

Jen rychlá poznámka, toto je vlastně jen předělávka stejného repaintu pro Aerosoft Twin Otter Extended pro Prepar3D, který jsem vytvořil před pár lety. Ale mám ho stále rád a tak nějak jsem ho chtěl mít i v MSFS, takže… i ten text tady je dost zrecyklovaný 🙂

Níže v galerii se podívejte jak repaint vypadá. Všimněte si nápisů ověřujících „výšku letu“ na plovácích a varovné tabulky zakazující “nasávání potápěčů do generátoru deště”. Obzvláště na pravém plováku je vidět jak nápisy fungují 🙂 

Repaint poskytnutý v tomto příspěvku byl vytvořen … ze stejného důvodu jako většina jiných, protože miluji letecké simulátory (a hasiče, tady se to potkává).

Když se podíváte na repaint, nelze se nevšimnout dívky na vertikálním stabilizátoru. To je kresba „Fire Belle (Always Ready) 1956“ nakreslená americkým malířem pin-up girl kreseb Gillettem Elvgrenem.

Právní ujednání, ano, ta nudná část

Smyšlený(é) repaint(y) (překládejte si to třeba jako kabát na letadlo, nebo jako texturu) pro letadlo Aerosoft DHC-6 Twin Otter jsou poskytovány tak jak jsou a bez jakékoliv záruky. Tak jak to čtete u většiny softwarových produktů, použijte je na svoje vlastní nebezpečí. Nepřebírám odpovědnost za nic.

Repaint(y) obsažené v tomto archivu byly vytvořeny … ze stejného důvodu jako většina jiných, protože miluji letecké simulátory.

Zkusme to pro jednou napsat jednoduše 🙂

Prosím respektujte následující:

Prosím nezvěřejňujte žádné snímky obrazovky (screenshoty), které by mohly na SDH Čelákovice vrhnout špatné světlo.

Nepoužívejte tento repaint žádným komerčním způsobem. Je vydán zdarma a zdarma má taky zůstat, stejně jako všechny z něj odvozené práce.
Nesdílejte nevhodné snímky obrazovky s tímto repaintem. Věřím, že všichni jste schopni posoudit, co je v tom našem koníčku leteckých simulátorů vhodný, a co nevhodný snímek obrazovky.

Tento repaint můžete dále šířit jak chcete (ale stále zdarma). Bylo by hezké, kdyby jste zanechali poznámky (abychom věděli, kdo čím přispěl…).
Pokud nebudete nic měnit, stačí když ponecháto toto Readme v archivu.

Pokud chcete tento repaint(y) upravit, tak můžete! Tento repaint ale obsahuje některé značky (umění), jehož nejsem autorem a to by mělo být zohledněno i v upraveném repaintu, a to tak, že by to mělo být zmíněno. Podívejte se na Použité zdroje 3. stran níže.

Pokud tyto zdroje ponecháte, mělo by to být zmíněno ve vašem souboru readme. To se vlastně vstahuje na všechno, co by váš repaint mohl obsahovat a co není vaše práce.

Použité zdroje 3. stran

Ke stažení

Níže si můžete stáhnout repaint SDH Čelákovice pro DHC-6 Twin Otter od Aerosoft pro Microsoft Flight Simulator.

Stažení z této stránky:

Stažení z Google Drive:

Instalace

Stažený archiv by měl obsahovat tyto složky:

  • liveries-mouseviator-dhc6amphib-okdhc

a soubory:

  • Readme.CZ.txt
  • Readme.EN.txt
  • Readme.CZ.md
  • Readme.EN.md

1) Zkopírování složky liveries-mouseviator-dhc6amphib-okdhc na správné místo

Jednoduše zkopírujte složku liveries-mouseviator-dhc6amphib-okdhc do složky Community – pro komunitní balíčky vaší instalace Microsoft Flight Simulátoru.

Nalezení složky Community by dost možná mohla být ta komplikovanější část … než nějaké rozbalování archivu a přesouvání složek. No, pokud jste Flight Simulátoru neřekli aby ukládal balíčky tam kam vy chcete (jako já), zkuste se podívat do jednoho z výchozích umístění:

Pokud používáte Windows Store verzi (or Game Pass pro PC), pak se zkuste podívat zde:

C:\Users[YOUR USERNAME]\AppData\Local\Packages\Microsoft.FlightSimulator_[RANDOM LETTERS]\LocalCache\Packages\Community

Pokud používáte Steam verzi, zkuste to zde:

C:\Users\[YOUR USERNAME]\AppData\Roaming\Microsoft Flight Simulator\Packages\Community

nebo

C:\Users\[YOUR USERNAME]\AppData\Local\Packages\Microsoft.FlightDashboard_[RANDOM LETTERS]\LocalCache\Packages\Community

2) Jděte létat

To je vše. MSFS už by měl letadlo v novém repaintu vidět. Vyberte si jej a jděte se proletět.

Zde je pár obrázků letadla. Snad se vám bude repaint líbit.