Angle Of Attack


Rubrika: Letecká simulace
Angle Of Attack

Ani virtuální létání není jen o schopnosti dát plný plyn. Pokud se chcete naučit létat jako profící, neznám lepší zdroj než Angle Of Attack, kde naleznete profesionální video trénink. Můžete si tak projít základy od létání s malými letadly až k „heavy metalu“ – Boeing 737, 747 či MD-11. Základní trénink – Aviator 90 je zdarma. Všechna videa jsou v angličtině, ale pokud to pro Vás není překážka, ani placené kurzy rozhodně nejsou vyhozenými penězi.

URL: https://www.flyaoamedia.com/

Aviation Weather Center


Rubrika: Letectví a Počasí pro létání
Aviation Weather Center

Pokud rádi létáte za reálného počasí, můžete informace o počasí pro letectví pro celou oblast Spojených států získat na této stránce.

URL: https://aviationweather.gov/

Divadlo Spejbla a Hurvínka na Supraphonline


Rubrika: Spejbl a Hurvínek
Divadlo Spejbla a Hurvínka na Supraphonline

Supraphonline je internetový obchod společnosti Supraphon, která je mimo jiné dlouholetým vydavatelem nahrávek z produkce Divadla Spejbla a Hurvínka. Najdete zde ale alba i mnoha dalších českých i světových umělců. Vše je možné zakoupit a stáhnout jak ve formátu MP3, tak i v bezztrátovém FLAC. A můžete si pořídít jak celá alba, tak i jen jednotlivé písničky, nahrávky (některé jsou vyjímkou a je možné je pořídít jen v albu). Tento odkaz Vás vezme přímo na seznam tvorby Divadla Spejbla a Hurvínka.

URL: https://www.supraphonline.cz/umelec/435649-divadlo-spejbla-a-hurvinka

Flight Radar 24


Rubrika: Letectví a Ostatní
Flight Radar 24

Skvělá stránka pro milovníky letectví. Můžete zde téměř v reálném čase sledovat pohyb letadel. U každého letadla je možné zobrazit jeho typ, výšku letu, pozici, odkud kam letí a třeba i zobrazit fotku letadla (pokud to konkrétní letadlo někdy někdo vyfotil).

URL: https://www.flightradar24.com/

FsHub


Rubrika: Letecká simulace
FsHub

FSHub je bezplatná cloudová služba, které nabízí virtuálním pilotům a aerolinkám sledování letů a výkonů v Microsoft Flight Simulátoru 2020, X-Plane, Prepar3D, FSX, FSX:SE a FS2004! To je tak nějak volně přeloženo. Já bych ještě dodal, že jde o skvělou službu. Také nabízí „achievements“ (odměny / ocenění), které Vám zase dají další důvody, proč vzlétnout do virtuálního nebe a navšítvit místa, které jste třeba ani nevěděli, že existují.

URL: https://fshub.io/

Letecká informační služba


Rubrika: Letectví, Plánování letů, a Počasí pro létání
Letecká informační služba

Pro létání v čechách najdete snad všechny potřebné informace na této stránce – informace o letištích a prostorech, VFR a IFR mapy pro přiblížení, počasí, NOTAMy apod.

URL: https://aim.rlp.cz/

Live ATC


Rubrika: Letectví a Ostatní
Live ATC

Na tomto webu je možné poslouchat komunikaci mezi piloty a řídícími letového provozu. Můžete poslouchat komunikaci z mnoha letišt z celého světa, včetně letiště Václava Havla – LKPR.

URL: https://www.liveatc.net/

Planetka Spejbla a Hurvínka


Rubrika: Spejbl a Hurvínek
Planetka Spejbla a Hurvínka

Skvělá stránka sledující dění okolo Spejbla a Hurvínka. Chcete-li si například zkontrolovat, co všechno vám ve sbírce Spejbla a Hurvínka chybí, porovnejte si ji s diskografií, filmografií či knihografií  na tomto webu.

URL: http://www.spejbl-hurvinek.eu/

1 2 Next › Poslední »