Související s počítačovými hrami

The_Neverhood Box Art

Jako většinu mých vrstevníků, ani mě neminulo hraní počítačových her. Chvíli jsem se bál, že si nevzpomenu na první hru co jsem hrál, ale na The Neverhood (ten příbeh na zdi stejně jednou přečtu…) nelze zapomenout. To je zkrátka legenda.

Mezi dalšími legendami, alespoň pro mě, které jsem okusil, byly hry Fallout 1 a 2, Swat 3 , několik dílů Tomb Raidera a Operace Flashpoint od českých Bohemia Interactive. Operace Flashpoint mě držela docela dlouho a díky tomu, že byla skvěle uzpůsobená pro modifikace mi umožnila malinko nahlédnout pod pokličku herních technologií. Výsledkem bylo OFP Cool Studio a přídavek UFO do hry.

Později mou pozornost zaměstnaly hry jako Fire Department 1-3 a Emergency 3 a 4. Ačkoliv Emergency jsou také dobře modifikovatelné, zde jsem vytvořil jen jednu misi a to pro Emergency 3. Obávám se však, že je ztracena v propadlišti dějin, neb jsem ji v žádných zálohách ani na internetu nenašel.

Obrázek ze hry Emergency 4 s modifikací Los Angeles Mod v 2.5
Obrázek ze hry Emergency 4 s modifikací Los Angeles Mod v 2.5

No, nemusí to nikoho z vás zajímat. Byl to jen takový úvod a cílem bylo říct, že cokoliv co jsem kdy vytvořil do nějaké hry a rozhodl se o to podělit, bude v rubrice Výtvory pro PC -> Hry.