Macgyver repaint pro Asobo Bonanza G36 pro Microsoft Flight Simulátor

Novinky

22.9.2021 – Aktualizováno na verzi 1.1 – Provedeny mírné změny v aircraft.cfg a panel.cfg které opravují nefunkční hlavní panel. To se nejspíš stalo po Sim Update V nebo novějším.

Pár slov úvodem

Ahoj,

dnes sdílím další fiktivní přemalování pro letadlo simulované v leteckém simulátoru 🙂 Dnes je to pro Asobo Bonanza G36 pro Microsoft Flight Simulátor a tématem je: Macgyver.

LOS ANGELES – 12. března: Richard Dean Anderson jako MacGyver v úvodní sekvenci akčního dobrodružného televizního seriálu MacGyver. Obrázek z roku 1986. (Foto od CBS přes Getty Images)

Znáte tenhle seriál? Tedy, pokud jste byli dětmi někdy v letech 1985-1993, je šance, že ano. Já byl a seriál Macgyver jsem miloval. Vlastně, pořád ho mám rád. Tento repaint je takovou mojí poctou seriálu. Bonanzu jsem vybral protože se Macgyver opírá o její vrtuli v úvodních titulcích. I když, Jack Dalton a Macgyver v seriálu spíše létali v DC-3, ale, tohle letadlo zatím v Microsoft Flight Simulátoru není dostupné…. takže, možná později.

Ok, tak snad si to užije i někdo jiný než já… a schválně, uhádnete, co se skrývá za registrací N985AM?

Právní ujednání, ano, ta nudná část

Smyšlený(é) repaint(y) (překládejte si to třeba jako kabát na letadlo, nebo jako texturu) pro letadlo Asobo Bonanza A36 jsou poskytovány tak jak jsou a bez jakékoliv záruky. Tak jak to čtete u většiny softwarových produktů, použijte je na svoje vlastní nebezpečí. Nepřebírám odpovědnost za nic.

Repaint(y) obsažené v tomto archivu byly vytvořeny … ze stejného důvodu jako většina jiných, protože miluji letecké simulátory.

Zkusme to pro jednou napsat jednoduše 🙂

Prosím respektujte následující:

Nepoužívejte tento repaint žádným komerčním způsobem. Je vydán zdarma a zdarma má taky zůstat, stejně jako všechny z něj odvozené práce.
Nesdílejte nevhodné snímky obrazovky s tímto repaintem. Věřím, že všichni jste schopni posoudit, co je v tom našem koníčku leteckých simulátorů vhodný, a co nevhodný snímek obrazovky.

Tento repaint můžete dále šířit jak chcete (ale stále zdarma). Bylo by hezké, kdyby jste zanechali poznámky (abychom věděli, kdo čím přispěl…).
Pokud nebudete nic měnit, stačí když ponecháto toto Readme v archivu.

Pokud chcete tento repaint(y) upravit, tak můžete! Tento repaint ale obsahuje některé značky (umění), jehož nejsem autorem a to by mělo být zohledněno i v upraveném repaintu, a to tak, že by to mělo být zmíněno. Podívejte se na Použité zdroje 3. stran níže.

Pokud tyto zdroje ponecháte, mělo by to být zmíněno ve vašem souboru readme. To se vlastně vstahuje na všechno, co by váš repaint mohl obsahovat a co není vaše práce.

Použité zdroje 3. stran

Ke stažení

Níže si můžete stáhnout Macgyver repaint pro Asobo Bonanza G36 pro Microsoft Flight Simulator.

Stažení z této stránky:

Stažení z Google Drive:

Instalace

Stažený archiv by měl obsahovat tyto složky:

  • liveries-mouseviator-bonanza36-n985am

a sobory:

  • Readme.CZ.txt
  • Readme.EN.txt
  • Readme.CZ.md
  • Readme.EN.md

1) Zkopírování složky liveries-mouseviator-bonanza36-n985am na správné místo

Jednoduše zkopírujte složku liveries-mouseviator-bonanza36-n985am do složky Community – pro komunitní balíčky vaší instalace Microsoft Flight Simulátoru.

Nalezení složky Community by dost možná mohla být ta komplikovanější část … než nějaké rozbalování archivu a přesouvání složek. No, pokud jste Flight Simulátoru neřekli aby ukládal balíčky tam kam vy chcete (jako já), zkuste se podívat do jednoho z výchozích umístění:

Pokud používáte Windows Store verzi (or Game Pass pro PC), pak se zkuste podívat zde:

C:\Users[YOUR USERNAME]\AppData\Local\Packages\Microsoft.FlightSimulator_[RANDOM LETTERS]\LocalCache\Packages\Community

Pokud používáte Steam verzi, zkuste to zde:

C:\Users\[YOUR USERNAME]\AppData\Roaming\Microsoft Flight Simulator\Packages\Community

nebo

C:\Users\[YOUR USERNAME]\AppData\Local\Packages\Microsoft.FlightDashboard_[RANDOM LETTERS]\LocalCache\Packages\Community

2) Jděte létat

To je vše. MSFS už by měl letadlo v novém repaintu vidět. Vyberte si jej a jděte se proletět.

3) Poznámka

Pokud létáte s Bonanzou v Microsoft Flight Simulátoru, doporučuji použít tyto modifikace, pakliže je neznáte:

Galerie

Zde je pár obrázků letadla. Snad se vám bude repaint líbit.