Mouseviator repaint pro PMDG 737-800 NGXu

Pár slov úvodem

12.11.2022 – tento repaint byl „portován“ pro MSFS – Mouseviator repaint pro PMDG 737-800 NGX pro Microsoft Flight Simulator.

Je to už rok, co jsem naposledy nahrál, a vlastně i vytvořil, repaint pro letadlo. Dnes sdílím jeden pro mé oblíbené letadlo…což asi není překvápko, že? Proč bych dělal repaint pro letadlo, které zas až tak rád nemám… Ale tenhle repaint jsem chtěl udělat už když vyšla předchozí verze letadla, které je dnes v hledáčku. A to je nějakých 5 (možná i víc) let zpátky. Slova, která jsem napsal, nejsou o ničem jiném než o nejlepším dopravním letadle vůbec … které je pro každého jiné … ale pro mě je to Boeing 737. A bavíme-li se o simulátorech, pak verze od PMDG, nyní nově vydaná verze PMDG 737 NGXu.

Vtipné na tom je, že jsem udělal tenhle repaint aniž bych měl čas zaletět si s ním alespoň jeden kompletní let. Ne všichni si to možná užijete, jelikož je to zase „můj specifický repaint“, se všemi věcmi, které na tom mám rád… ne zrovna vážný vzhled, oranžová barva, pin-up dívka na vertikálním stabilizátoru… ale ti co ano, odkazy ke stažení jsou někde níže…

Právní ujednání, ano, ta nudná část

Hej, počkej. Já už tohle četl u tvých ostatních repaintů, vem mě prostě na ty odkazy ke stažení…

Smyšlený(é) repaint(y) (překládejte si to třeba jako kabát na letadlo, nebo jako texturu) pro letadlo Boeing 737-800 obsažené v tomto archivu jsou poskytovány tak jak jsou a bez jakékoliv záruky. Tak jak to čtete u většiny softwarových produktů, použijte je na svoje vlastní nebezpečí. Nepřebírám odpovědnost za nic.

Repaint(y) obsažené v tomto archivu byly vytvořeny … ze stejného důvodu jako většina jiných, protože miluji letecké simulátory.

POKUD NIC JINÉHO, PROSÍM ČTĚTE A RESPEKTUJTE NÁSLEDUJÍCÍ:

Tento repaint(y) nesmíte veřejně distribuovat. Bez předchozího souhlasu od autora (kontakt níže), tento repaint(y) smí být přístupný pouze na těchto stránkách:

https://mouseviator.com

Nesmíte také zveřejňovat žádné snímky obrazovky (screenshoty), které by mohly vrhnout špatné světlo na mě, Mouseviatora :), Spejbla a Hurvínka či na jiné značky použité v tomto repaintu.

Cože to všechno znamená? Samozřejmě, je mi úplně jedno, jestli vezmete tento repaint(y) svému kamarádovi na flashce nebo mu ho pošlete elektronickou cestou. Ale nerad bych viděl, že je tento archiv distribuován veřejně bez předchozího souhlasu. Co se týče „snímku obrazovky, který by vrhl špatné světlo na“ – nedělejte žádné snímky obrazovky zobrazující teroristické útoky (jako náraz do budovy), se sexuálním obsahem, diskriminační apod. Tzn. nebuďte blbci.

Pokud chcete tento repaint(y) upravit, tak můžete! Tento repaint ale obsahuje některé značky (umění), jehož nejsem autorem a to by mělo být zohledněno i v upraveném repaintu, a to tak, že by to mělo být zmíněno. Konkrétně se jedná o obrázek slavných českých loutek – Spejbla a Hurvínka, loga „Chem-trails“ na břiše letadla a kresby pin-up dívky na směrovce. Autorem Kresby Pin-up dívky je peruánský kreslíř pin-up dívek Alberto Vargas. Více informací zde:

https://en.wikipedia.org/wiki/Alberto_Vargas

Logo se zákazem nakládání lidí schovaných v kufru do nákladního prostoru je sestaveno ze zdarma dostupných obrázků z těchto adres:

Pokud ponecháte logo Mouseviator, bylo by hezké pokud nebude repaint používat ke svému zviditelnění, ke zviditelnění vašeho webu nebo třeba k házení špíny na mě nebo můj web…

Buďme k sobě prostě milí a respektujme se. Svůj repaint si distribuujte jak chcete, ale musí bý stále zdarma.

Ke stažení

Zde si můžete stánout repaint pro PMDG 737-800 NGXu. Exportoval jsem repaint pro všechny tři varianty modelu, se standartními křídly (bez wingletů), s Blended Winglets a s Split Scimitar Winglets. Stáhněte si tu, která je vám nejbližší, nebo klidně všechny ?

Stáhnutí z těchto stránek:

Stáhnutí z Google Drive:

Instalace

 1. Otevřete PMDG Operations Center 2.0
 2. Jděte do menu „Aircraft and Liveries“ a v něm klikněte na volbu „Livery management„.
  Otevře se okno pro správu repaintů – Livery management. Zde v seznamu „Simulator“ vyberte požadovaný simulátor. V době psaní tohoto textu je jediný simulátor, který podporuje NGXu – Prepar3D v4.
  Ze seznamu „Installed products“ vyberte „PMDG 737 NGXu„.
  Ze seznamu „Variants / models“ vyberte variantu podle staženého repaintu, tedy normální, BW nebo SSW.
PMDG OC2 – instalace repaintu 01/06
PMDG OC2 – instalace repaintu 02/06
 1. Na spodní straně obrazovky je tlačítko „Install from PTP“ (Můžete vidět na obrázku 2). Klikněte na něj a vyberte příslušný PTP soubor s repaintem obsažený ve staženém archivu.
PMDG OC2 – instalace repaintu 03/06
 1. Poté co vyberete soubor PTP s repaintem, PMDG Operations Center jej nainstaluje.
PMDG OC2 – instalace repaintu 04/06
PMDG OC2 – instalace repaintu 05/06
PMDG OC2 – instalace repaintu 06/06
 1. Nainstalujte další repainty, pokud chcete.
 2. Jděte létat.

Galerie

Jako vždy, následuje několik obrázků letadla. Všechny obrázky jsou z verze SSW (Split Scimitar Winglets) , ale ostatní verze vypadají stejně: